2 shilling courant, Norge, 181? (årtal svårt att utläsa). 1/4 öre 1635. Det tredje myntet svårt att tyda, troligen 1 skilling 1800-tal. Sedel, 1-krona, 1873. Rysk sedel från Andra världskriget. Åldersrelaterat slitage. Sedel, 1-krona, med reva och fläckar. Rysk sedel med hårt slitage, del saknas.
Objektet avslutas Avslutat rop14 april 2024 18:28