Signerad Herder och daterad -55. Mått 32x24 cm. Bladets kanter med slitage och hål efter upphängning.
Objektet avslutas Avslutat rop 14 april 2024 15:02
Värdering 800 kr

  • 100 kr
    Sön 14 2024
  • 80 kr
    Sön 14 2024
  • 60 kr
    Lör 06 2024