4820. Lars Herder, akvarell
Signerad Herder och daterad -55. Mått 32x24 cm.
Bladets kanter med slitage och hål efter upphängning.
14 april 2024 15:02
100 kr
Sön 14 2024 -
80 kr
Sön 14 2024 -
60 kr
Lör 06 2024