Signerad Herder och daterad -55. Mått 32x24 cm. Bladets kanter med slitage och hål efter upphängning.
Objektet avslutas Avslutat rop14 april 2024 15:02

    100 kr
    Sön 14 2024
    80 kr
    Sön 14 2024
    60 kr
    Lör 06 2024