5014. Kökssoffa, 1800-tal
Sengustaviansk provinsarbete. Utdragbar.
Bredd 175 cm.
Djup 52 cm.
Höjd 85 cm.
Åldersrelaterat slitage. Nyare sits.
14 april 2024 18:11
5 000 kr
Sön 14 2024 -
4 500 kr
Sön 14 2024 -
4 000 kr
Sön 14 2024 -
3 500 kr
Sön 14 2024 -
3 000 kr
Sön 14 2024 -
2 900 kr
Sön 14 2024 -
2 600 kr
Sön 14 2024 -
2 500 kr
Sön 14 2024 -
2 400 kr
Sön 14 2024 -
2 300 kr
Sön 14 2024