5014. Kökssoffa, 1800-tal
Sengustaviansk provinsarbete. Utdragbar.
Bredd 175 cm.
Djup 52 cm.
Höjd 85 cm.
Åldersrelaterat slitage. Nyare sits.
Objektet avslutas Avslutat rop14 april 2024 18:11
- 15 000 kr
Sön 14 2024 - 24 500 kr
Sön 14 2024 - 14 000 kr
Sön 14 2024 - 23 500 kr
Sön 14 2024 - 13 000 kr
Sön 14 2024 - 22 900 kr
Sön 14 2024 - 12 600 kr
Sön 14 2024 - 22 500 kr
Sön 14 2024 - 22 400 kr
Sön 14 2024 - 12 300 kr
Sön 14 2024