4947. Halsband med hänge, silver
Hänge med pärla, stämplad SGP 925, mått 3x3 cm. Kedja stämplad 925S, längd 50 cm. Vikt 8,7 g.
Bruksslitage.
14 april 2024 17:04
80 kr
Lör 13 2024 -
60 kr
Tors 11 2024