4928. Grete Prytz Kittelsen, Chatrineholm
3 skålar. Modell Lotus.
Repor, slitage i skålar. Skål med gula blommorna har missfärgning.
Höjd: 8,5 cm
Diameter: 20 cm
14 april 2024 16:45
750 kr
Sön 14 2024 -
700 kr
Sön 14 2024 -
650 kr
Sön 14 2024 -
600 kr
Sön 14 2024 -
450 kr
Sön 14 2024 -
400 kr
Sön 14 2024 -
350 kr
Ons 10 2024 -
300 kr
Ons 10 2024 -
260 kr
Tis 09 2024 -
240 kr
Tis 09 2024