3 skålar. Modell Lotus. Repor, slitage i skålar. Skål med gula blommorna har missfärgning. Höjd: 8,5 cm Diameter: 20 cm
Objektet avslutas Avslutat rop 14 april 2024 16:45
Värdering 300 kr

  • 750 kr
    Sön 14 2024
  • 700 kr
    Sön 14 2024
  • 650 kr
    Sön 14 2024
  • 600 kr
    Sön 14 2024
  • 450 kr
    Sön 14 2024
  • 400 kr
    Sön 14 2024
  • 350 kr
    Ons 10 2024
  • 300 kr
    Ons 10 2024
  • 260 kr
    Tis 09 2024
  • 240 kr
    Tis 09 2024