4928. Grete Prytz Kittelsen, Chatrineholm
3 skålar. Modell Lotus.
Repor, slitage i skålar. Skål med gula blommorna har missfärgning.
Höjd: 8,5 cm
Diameter: 20 cm
Objektet avslutas Avslutat rop14 april 2024 16:45
- 7750 kr
Sön 14 2024 - 6700 kr
Sön 14 2024 - 6650 kr
Sön 14 2024 - 7600 kr
Sön 14 2024 - 6450 kr
Sön 14 2024 - 7400 kr
Sön 14 2024 - 6350 kr
Ons 10 2024 - 5300 kr
Ons 10 2024 - 5260 kr
Tis 09 2024 - 6240 kr
Tis 09 2024