4885. Byrå med stenskiva
Nyckel saknas.
Bredd 95 cm.
Djup 53 cm.
Höjd 82 cm.
Bruksslitage. Fanerbortfall. Repor på stenskiva.
14 april 2024 16:02
350 kr
Lör 13 2024 -
300 kr
Lör 13 2024 -
160 kr
Ons 10 2024 -
140 kr
Ons 10 2024 -
60 kr
Fre 05 2024