602. Rörstrand, Finess
12 assietter.
6 mattrallrikar.
6 djupa tallrikar.
1 såsskål.
1 kanna.
Bruksskick. Nagg på såsskålens fat.
24 september 2023 20:54
060 kr
Fre 22 2023