1184. Skålar, 2 st, lergods
Diameter 30 resp. 33 cm.
Höjd 9 resp. 10 cm.
Åldersrelaterat slitage. Nagg. En skål med spricka och lagning.
22 oktober 2023 17:00
080 kr
Fre 20 2023 -
060 kr
Fre 13 2023