Mått: Höjd 155cm Bredd 116cm Djup 45cm Nyckel finns Slitage och repor.
Objektet avslutas 25 januari 17:0325 januari 2026 17:03
Startbud 60 kr
Värdering
Värdering 500 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 99 kr