1800-talets slut, 1900-talets början. Mått: H 85,5 cm, D 42,5 cm, B 90 cm Åldersrelaterat slitage, repor.
Objektet avslutas 27 oktober 22:10 27 oktober 2024 22:10
Värdering 1 500 kr

    60 kr
    Mån 14 2024