Förgyllt väggur. Ej funktionstestad, nyckel finns. Mindre skador och förgyllningssläpp förekommer. Höjd, ca: 53 cm
Objektet avslutas 7 dagar 6 tim25 januari 2026 19:37
Startbud 60 kr
Värdering
Värdering 300 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 99 kr