Erkerskålar med mindre kantnagg. Bricka, bruksskick, något färgbortfall
Objektet avslutas 25 januari 17:0225 januari 2026 17:02 8
Startbud 60 kr
Värdering
Värdering 300 kr
Vänligen bekräfta ditt bud

Totalt med avgift och moms: 99 kr