8619. Butiksskåp, Swedish modern
I betsad björk. Repor och slitage.
Sidor med tapetsering En sidan med lös playwoodskiva. Behöver spikas tillbaka.
Mått: B 71 cm, D 60, H 197 cm
Objektet avslutas Avslutat rop10 november 2024 17:00
- 82 100 kr
Sön 10 2024 - 32 000 kr
Sön 10 2024 - 82 000 kr
Sön 10 2024 - 31 900 kr
Sön 10 2024 - 41 800 kr
Sön 10 2024 - 31 400 kr
Tis 05 2024 - 71 300 kr
Tis 05 2024 - 31 200 kr
Tis 05 2024 - 71 100 kr
Tis 05 2024 - 31 000 kr
Tis 05 2024