16494. Äldre armbandsur 3st Quarts, Japan Regal Movement, Ernest Borel.

Slitage och repor.
Objektet avslutas Avslutat rop16 november 2025 17:32
60 kr
Värdering 300 kr

    60 kr
    Sön 16 2025