2134. Josef Brunner, olja på duk, signerad och daterad
Objektet avslutas Avslutat rop19 november 2023 20:21
- 4400 kr
Sön 19 2023 - 2350 kr
Sön 19 2023 - 3300 kr
Sön 19 2023 - 2300 kr
Sön 19 2023 - 3280 kr
Sön 19 2023 - 2260 kr
Sön 19 2023 - 3240 kr
Sön 19 2023 - 2220 kr
Mån 13 2023 - 1200 kr
Mån 13 2023 - 1140 kr
Fre 10 2023