5729. Soffa och fåtölj, "Kardinal", IKEA, 1960-tal
Soffans längd ca 208, djup 80, rygghöjd 66 cm. Fåtöljens rygghöjd 66, djup 87, bredd 80 cm.
Ställvis slitage. Märken och fläckar. Två knappar saknas.
26 maj 2024 16:22
0450 kr
Sön 26 2024 -
0400 kr
Sön 26 2024 -
0350 kr
Sön 26 2024 -
0300 kr
Sön 26 2024 -
0140 kr
Sön 26 2024 -
0120 kr
Sön 26 2024 -
080 kr
Lör 25 2024 -
060 kr
Ons 22 2024