6264. Lampbord, Reiners Möbelfabrik, Mjölby, 1930/40-tal
Stämpelmärkt. Höjd 127 cm. Höjd på bord 50, diameter 50 cm.
Belysning ej testad.
Fanerbortfall. Märken och fläckar.
23 juni 2024 16:50
400 kr
Sön 23 2024 -
350 kr
Sön 23 2024 -
240 kr
Lör 22 2024 -
220 kr
Lör 22 2024 -
120 kr
Tis 18 2024 -
100 kr
Sön 16 2024 -
80 kr
Lör 15 2024 -
60 kr
Fre 14 2024