3181. Fat och tallrikar, Gustavsberg & Rörstrand
Fat, Gustavsberg, längd 46,5 cm. Tallrikar, 2 st, Rörstrand.
Bruksslitage. Krackeleringar. En tallrik med nagg.
04 februari 2024 16:10