3883. Tallrikar, Wexiö, Gustavsberg
9 djupa tallrikar.
9 mattallrikar, d 24 cm.
Bruksslitage. Krackeleringar och någon med missfärgning.
Objektet avslutas Avslutat rop3 mars 2024 16:58
- 5260 kr
Sön 03 2024 - 6260 kr
Sön 03 2024 - 5240 kr
Sön 03 2024 - 4220 kr
Sön 03 2024 - 5200 kr
Sön 03 2024 - 4180 kr
Sön 03 2024 - 1160 kr
Lör 02 2024 - 3140 kr
Tors 29 2024 - 1120 kr
Mån 26 2024 - 2100 kr
Mån 26 2024