3883. Tallrikar, Wexiö, Gustavsberg
9 djupa tallrikar.
9 mattallrikar, d 24 cm.
Bruksslitage. Krackeleringar och någon med missfärgning.
03 mars 2024 16:58
260 kr
Sön 03 2024 -
260 kr
Sön 03 2024 -
240 kr
Sön 03 2024 -
220 kr
Sön 03 2024 -
200 kr
Sön 03 2024 -
180 kr
Sön 03 2024 -
160 kr
Lör 02 2024 -
140 kr
Tors 29 2024 -
120 kr
Mån 26 2024 -
100 kr
Mån 26 2024