3848. Servis, 19 delar, Rörstrand
10 assietter.
8 mattallrikar, d 23,5 cm.
6 djupa tallrikar.
3 skålar.
2 fat.
Bruksslitage. Nagg på en djup tallrik och en mattallrik.
03 mars 2024 16:21
060 kr
Sön 03 2024