3795. Erling Ärlingsson, olja på pannå, signerad
Objektet avslutas Avslutat rop23 februari 2024 18:00
- 84 000 kr
Sön 03 2024 - 73 500 kr
Sön 03 2024 - 13 000 kr
Sön 03 2024 - 72 900 kr
Sön 03 2024 - 12 800 kr
Sön 03 2024 - 72 700 kr
Sön 03 2024 - 12 700 kr
Sön 03 2024 - 72 600 kr
Sön 03 2024 - 12 500 kr
Sön 03 2024 - 72 400 kr
Sön 03 2024