En nyckel finns. Bredd 80 cm. Djup 44 cm. Höjd 74,5 cm. Bruksslitage. Nagg på stenskiva.
Objektet avslutas Avslutat rop 03 mars 2024 19:30
Värdering 500 kr

    350 kr
    Sön 03 2024
    300 kr
    Sön 03 2024
    300 kr
    Sön 03 2024
    280 kr
    Sön 03 2024
    260 kr
    Sön 03 2024
    240 kr
    Sön 03 2024
    220 kr
    Sön 03 2024
    200 kr
    Sön 03 2024
    180 kr
    Sön 03 2024
    160 kr
    Sön 03 2024