Signerad Kosta 46086 V. Lindstrand. Höjd 20,5 cm. Mikronagg och repor i botten.
Objektet avslutas Avslutat rop13 oktober 2024 19:46

  • 4
    650 kr
    Sön 13 2024
  • 7
    600 kr
    Sön 13 2024
  • 4
    600 kr
    Sön 13 2024
  • 7
    550 kr
    Sön 13 2024
  • 4
    500 kr
    Sön 13 2024
  • 7
    450 kr
    Sön 13 2024
  • 4
    400 kr
    Sön 13 2024
  • 7
    300 kr
    Sön 13 2024
  • 8
    280 kr
    Sön 13 2024
  • 7
    260 kr
    Sön 13 2024