7043. Stig Lindberg, Rosenfält, Gustavsberg
12 tallrikar, diameter 24,5 cm.
5 tallrikar, diameter 21 cm.
4 tefat.
2 skålar.
Slitage. Repor. Skavmärken undertill på merparten.
Objektet avslutas Avslutat rop18 augusti 2024 19:08
- 6400 kr
Sön 18 2024 - 5350 kr
Sön 18 2024 - 6300 kr
Sön 18 2024 - 5260 kr
Sön 18 2024 - 6240 kr
Sön 18 2024 - 5220 kr
Sön 18 2024 - 4200 kr
Sön 18 2024 - 4160 kr
Sön 18 2024 - 3140 kr
Sön 18 2024 - 3100 kr
Lör 17 2024