7043. Stig Lindberg, Rosenfält, Gustavsberg
12 tallrikar, diameter 24,5 cm.
5 tallrikar, diameter 21 cm.
4 tefat.
2 skålar.
Slitage. Repor. Skavmärken undertill på merparten.
18 augusti 2024 19:08
400 kr
350 kr
300 kr
260 kr
240 kr
220 kr
200 kr
160 kr
140 kr
100 kr
Lör 17 2024