7190. Soffbord, HMB Möbler, Rörvik, 1960-tal
Stämpelmärkt. Längd 130, djup 64, höjd 55 cm.
Bruksslitage. Märken och fläckar. Små röda märken på bordsskiva.
01 september 2024 16:53
280 kr
Sön 01 2024 -
260 kr
Sön 01 2024 -
60 kr
Sön 01 2024