7336. Soffbord, 1900-tal
Trä, rotting och glas. Bredd 131, djup 70, höjd 51 cm.
Bruksslitage. Små repor. En mindre nagg på skiva.
15 september 2024 17:22
100 kr
Sön 15 2024 -
80 kr
Sön 15 2024 -
60 kr
Sön 15 2024