Furu. Bredd 104, djup 80, höjd 71 cm. Bruksslitage. Märken och repor. Klotter.
Objektet avslutas 13 oktober 19:15 13 oktober 2024 19:15
Värdering 500 kr

  • 60 kr
    Fre 27 2024