7044. Servisdelar, Rörstrand & Upsala Ekeby
6 assietter, Anna-Lisa Thomson, Upsala Ekeby.
6 koppar med fat, 6 assietter, "Ingrid", Rörstrand.
2 koppar med fat, "Sylvia", Rörstrand.
2 koppar med fat, 2 assietter, "Isolde", Rörstrand.
Ingrid-servis med slitage, repor och missfärgning. Två assietter med nagg.
Objektet avslutas Avslutat rop18 augusti 2024 19:10 Samlingsrop
- 1100 kr
Sön 18 2024 - 280 kr
Sön 18 2024 - 160 kr
Sön 18 2024