6910. Ring med sten, 18K guld
Ring med sten, 18K guld, Östbergs Gravyr-& Guldsmedsatelie, 1959. Vikt 2,4 g. Storlek 17 mm.
Slitage. Repor. Något böjd.
Objektet avslutas Avslutat rop18 augusti 2024 17:40
- 71 000 kr
Sön 18 2024 - 6950 kr
Sön 18 2024 - 5900 kr
Sön 18 2024 - 6900 kr
Sön 18 2024 - 5850 kr
Tis 13 2024 - 4800 kr
Tis 13 2024 - 4600 kr
Mån 05 2024 - 3550 kr
Sön 04 2024 - 2500 kr
Sön 04 2024 - 3500 kr