6910. Ring med sten, 18K guld
Ring med sten, 18K guld, Östbergs Gravyr-& Guldsmedsatelie, 1959. Vikt 2,4 g. Storlek 17 mm.
Slitage. Repor. Något böjd.
18 augusti 2024 17:40
1 000 kr
950 kr
900 kr
900 kr
850 kr
Tis 13 2024 -
800 kr
Tis 13 2024 -
600 kr
Mån 05 2024 -
550 kr
Sön 04 2024 -
500 kr
Sön 04 2024 -
500 kr