7376. Kryddskåp, jugend, 1900-talets början
Plåt. Mått 23x8, höjd 24 cm.
Slitage. Rost. Färgbortfall. En låda svår att dra ut. En låda utan handtag.
15 september 2024 17:13
140 kr
Lör 31 2024 -
120 kr
Lör 31 2024 -
100 kr
Lör 31 2024 -
80 kr
Lör 31 2024 -
60 kr
Fre 30 2024