2815. Mari Simulsson skål samt Percy skål Bl.a. Gefle
Mari skål höjd 7 cm, diameter 15 cm.
Percy skål höjd 7 cm, diameter 11 cm.
Bruksskick, percy skålen krackelerad.
07 januari 2024 16:41
120 kr
Lör 06 2024 -
100 kr
Fre 05 2024 -
80 kr
Fre 05 2024 -
60 kr
Fre 22 2023