147. Taklampa, 1900-talets första hälft
Taklampa i metall och glas. Höjd med stång 60 cm. Diameter ca 63 cm. Ej funktionstestad. Små nagg på glaskupor.
13 september 2023 17:24
60 kr
Ons 06 2023