Inköpstavla i plåt. "För Kooperativa Kassakvitton". Mått 31x17,5 cm. Slitage. Repor och märken. Färgbortfall.
Objektet avslutas Avslutat rop 13 september 2023 17:10
Värdering 1 000 kr

  • 800 kr
    Tis 12 2023
  • 800 kr
    Tis 12 2023
  • 700 kr
    Mån 11 2023
  • 650 kr
    Mån 11 2023
  • 650 kr
    Mån 11 2023
  • 600 kr
    Ons 06 2023
  • 550 kr
    Ons 06 2023
  • 350 kr
    Ons 06 2023
  • 300 kr
    Ons 06 2023
  • 220 kr
    Tis 05 2023

Visningsplats: Fjärrviksvägen 2