131. Inköpstavla, Kooperativa förbundet, 1930-/40-tal
Inköpstavla i plåt. "För Kooperativa Kassakvitton". Mått 31x17,5 cm. Slitage. Repor och märken. Färgbortfall.
Objektet avslutas Avslutat rop13 september 2023 17:10
- 6800 kr
Tis 12 2023 - 7800 kr
Tis 12 2023 - 6700 kr
Mån 11 2023 - 4650 kr
Mån 11 2023 - 6650 kr
Mån 11 2023 - 4600 kr
Ons 06 2023 - 5550 kr
Ons 06 2023 - 4350 kr
Ons 06 2023 - 3300 kr
Ons 06 2023 - 3220 kr
Tis 05 2023