131. Inköpstavla, Kooperativa förbundet, 1930-/40-tal
Inköpstavla i plåt. "För Kooperativa Kassakvitton". Mått 31x17,5 cm. Slitage. Repor och märken. Färgbortfall.
13 september 2023 17:10
800 kr
Tis 12 2023 -
800 kr
Tis 12 2023 -
700 kr
Mån 11 2023 -
650 kr
Mån 11 2023 -
650 kr
Mån 11 2023 -
600 kr
Ons 06 2023 -
550 kr
Ons 06 2023 -
350 kr
Ons 06 2023 -
300 kr
Ons 06 2023 -
220 kr
Tis 05 2023