5045. Vitrinskåp, 1900-talets första hälft
En nyckel medföljer. Bredd 124 cm. Höjd 104 cm. Djup 49,5 cm. Bruksslitage. Delar till glasdekoren saknas. Ett defekt lås.
Objektet avslutas Avslutat rop14 april 2024 18:43
- 1850 kr
Lör 13 2024 - 3800 kr
Lör 13 2024 - 1800 kr
Lör 13 2024 - 3550 kr
Lör 13 2024 - 1500 kr
Lör 13 2024 - 3450 kr
Lör 13 2024 - 1400 kr
Lör 13 2024 - 3220 kr
Lör 13 2024 - 1200 kr
Lör 13 2024 - 1100 kr
Lör 06 2024