5045. Vitrinskåp, 1900-talets första hälft
En nyckel medföljer. Bredd 124 cm. Höjd 104 cm. Djup 49,5 cm. Bruksslitage. Delar till glasdekoren saknas. Ett defekt lås.
14 april 2024 18:43
850 kr
Lör 13 2024 -
800 kr
Lör 13 2024 -
800 kr
Lör 13 2024 -
550 kr
Lör 13 2024 -
500 kr
Lör 13 2024 -
450 kr
Lör 13 2024 -
400 kr
Lör 13 2024 -
220 kr
Lör 13 2024 -
200 kr
Lör 13 2024 -
100 kr
Lör 06 2024